•  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 • Phone : + 355 68 4063009
 • media/sobipro/images/apartment.png
  Apartamente
 • media/sobipro/images/building.png
  Sipërfaqe - Tokë
 • media/sobipro/images/villa.png
  Villa
 • media/sobipro/images/house.png
  Shtëpi
 • media/sobipro/images/condo.png
  Dyqane
On sale
Rruga Janaq Kalica,Vlore
Sipërfaqe: 67m2
Banjo: 1
Dhoma fjetje: 1
Garazhe:
SHITET APARTAMENT 1+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE.
€ 1,00
On sale
Pallati perballe Xixave dhe Hotel Ibiza Sh.1 K.5
Sipërfaqe: 58m2
Banjo: 1
Dhoma fjetje: 1
Garazhe: 0
Okazion Shitet apartament 1+1 ne Golem 100 nga Bregu I detit me certificate pronesie!
€ 26 000,00
On sale
Sarande, Kanali I Cukes 150 m nga Bregu
Sipërfaqe: 751m2
Banjo:
Dhoma fjetje:
Garazhe:
Sarande, Okazion 15 objekte se bashku per biznes me certificate te rregullt pronesie!
€ 220 000,00
On sale
Perballe parkut te Autobuzave,Spitalle,Durres,Kati 7 Ap.7.2
Sipërfaqe: 68.57m2
Banjo: 1
Dhoma fjetje: 1
Garazhe: 1
Cmim Okazion!Shitet Apartament 1+1,Sip:68.57 m2,Durres
€ 25 500,00
On sale
Perballe parkut te Autobuzave,Spitalle,Durres,Kati 4 Ap.4.1
Sipërfaqe: 58.11m2
Banjo: 1
Dhoma fjetje: 1
Garazhe: 1
SUPER Okazion!Shitet Apartament 1+1,Durres Sip:58.11 m2
€ 22 000,00
On sale
Perballe parkut te autobuzave,Spitalle,Durres,Kati 2 Ap.2.2
Sipërfaqe: 84m2
Banjo: 1
Dhoma fjetje: 1
Garazhe: 1
Super Okazion!Shitet Apartament 1+1 ne Spitalle,Durres
€ 32 000,00
On sale
Lagja 14/Shkozet
Sipërfaqe: 64.3m2
Banjo: 1
Dhoma fjetje: 1
Garazhe:
SHITET APARTAMENT NE SHKOZET ME CERTIFIKATE PRONESIE
€ 30 000,00
On sale
Stadiumi Flamurtari
Sipërfaqe: 102m2
Banjo: 1
Dhoma fjetje: 1
Garazhe:
SUPER OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE
€ 56 000,00
On sale
Shkembi Kavajes
Sipërfaqe: 66m2
Banjo: 1
Dhoma fjetje: 1
Garazhe:
Shitet apartament 1 + 1 ne Plazh/Shkembi Kavajes.
€ 31 000,00
On sale
Shkembi Kavajes
Sipërfaqe: 75m2
Banjo: 1
Dhoma fjetje: 1
Garazhe:
SHITET APARTAMENT 1+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE.20 m nga Bregu detit
€ 36 000,00

Hide Main content block

Lajme - Projekte të reja

Has no content to show!
Pespa Imobiliare, me e madhja në vend në fushën e patundshmërive
On sale
Rrotondo,Plazh
Sipërfaqe: 54.4m2
Banjo:
Dhoma fjetje:
Garazhe:
SUPER OKAZION! Shes Apartament ne adresen Lagjia 13,Plazh,Kompleksi Rotondo,Durres
€ 24 000,00
On sale
Shkembi Kavajes
Sipërfaqe: 75m2
Banjo: 1
Dhoma fjetje: 1
Garazhe:
SHITET APARTAMENT 1+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE.20 m nga Bregu detit
€ 36 000,00
On sale
Shkembi Kavajes
Sipërfaqe: 66m2
Banjo: 1
Dhoma fjetje: 1
Garazhe:
Shitet apartament 1 + 1 ne Plazh/Shkembi Kavajes.
€ 31 000,00
On sale
Rruga Shengjin Kune
Sipërfaqe: 10260m2
Banjo:
Dhoma fjetje:
Garazhe:
Shitet truall 10260 m2 ne bregdet,Ishull Shengjin me certifikate pronesie
€ 1 540 000,00
On sale
Rruga Bajram Tusha
Sipërfaqe: 1957m2
Banjo:
Dhoma fjetje:
Garazhe:
SHITET TRUALL NE SHKOZET,SIPERFAQE TOTALE 1957 M2
€ 295 000,00
On sale
Sipërfaqe: 70m2
Banjo: 1
Dhoma fjetje: 1
Garazhe:
Shtepi modulare MARKELA
€ 1,00
On sale
Sipërfaqe: 63.33m2
Banjo: 1
Dhoma fjetje: 1
Garazhe:
Shtepi modulare Elina
€ 1,00
On sale
Sipërfaqe: 38m2
Banjo: 1
Dhoma fjetje: 1
Garazhe:
Shtepi prefabrikate MARKELA DUBLEX
€ 1,00
On sale
Ngjitur me sheshin e flamurit
Sipërfaqe: 360m2
Banjo:
Dhoma fjetje:
Garazhe:
SUPER OKAZION SHITET TRUALL PLUS NDERTESE, NE QENDER TE QYTETIT TE VLORES
€ 600 000,00
On sale
Dyqani ndodhet ne Orikum, Vlore
Sipërfaqe: 118m2
Banjo:
Dhoma fjetje:
Garazhe:
SUPER OKAZION SHITET DYQAN NE ORIKUM/VLORE
€ 60 000,00
On sale
Dyqani ndodhet ne rrugen Apollonia
Sipërfaqe: 114m2
Banjo:
Dhoma fjetje:
Garazhe:
SUPER OKAZION SHITET DYQAN NE FIER ME CERTIFIKATE PRONESIE
€ 75 000,00

Pyetjet më të shpeshta

 • A munde ti marr pronen apo truallin permes kredise?

  PO! Ne kemi marreveshje bahekpunimi me te gjitha bankat ne Shqiperi per marrjen e kredive.
 • A munde ta perkthej pronen menjehere?

  Please try to do steps:

   • Click "Join Now", select the membership package and make your payment via Paypal or 2Checkout. Our "Special Offers" and "Promotions" also come at this page.
   • If your payment is successful, login details to access the Member Download Area will be sent to your email and you can start downloading instantly. This process normally takes less than 5 minutes.
 • A munde te bejme nderrime me gjera tjera?

  PO.
 • A munde te paguajm me kesh apo gjithmone duhet transfer bankar?

   Po, ju munde te beni te dy llojet e pagesave

Partnerët tanë

Për ne

PESPA IMOBILIARE mundeson koordinimin profesional te sherbimeve duke permbushur nevojat per çdo klient qe interesohet per:

 • Projektim dhe ndjekje punimesh.
 • Prona te patundshme
 • Troje

Shoqeria PESPA IMOBILIARE eshte pjese dhe mbeshtet fuqishem nga PESPA GROUP

Kontakti

Address :  L.14, ish N.Sh.M., perballe Gjykates se Apelit, Shkozet Durres - ALBANIA
Email : imobiliare@pespagroup.com
Tel: +355 68 20 56 356
Tel: +355 68 20 56 356

Top